«1...213214215216217»

Felhasználó
3 éve
97004
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Adminisztrátor
3 éve
C-C-C-Combo Breaker! Ez tovabbra sem egy szamolgatos topic. Btw valaki eltuntetett jopar klanforum uzenetet, szoval megint 97k alatt vagyunk xd

Felhasználó
3 éve
Legalább volt egy kis élet :D

Felhasználó
3 éve
Vasárnap este is volt egy kis élet szervezett valaki eseményt! Gondoltam ki is használom kicsit lövöldözni olyan 8 fő körül láttam aki visszajelzett, de sajna hétfőn mentem fel , azt hittem hogy ünnep volt hogy akkor van vasárnap. :s

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
1 éve
Aztán amit akartam még írni; Snow, Szívesen várunk az elközelgő Stickman találkozóra, amely nem nyugdíjas randazvény, hanem sokkalinkább egyféle játékosaink által szíttandó epikusségszféra lenne, amirefel bármilyesféle korosztály is szítva lenne elfele!!!!

Meg úgy az égegyadtavilágon bárkit Is várunk btw, aki érdemesnek éri magát, mindehhez amúgy is csak annyi köllne, hogy észre vegye a hírdetést, majd pedig ott legyen! :D
getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
1 éve
Ma délután/este igyekszem többet lenni. Hátha más is ráérne játszani
"Amíg nem adod fel, addig nem vesztettél"


Felhasználó
1 éve
Később este megpróbálok én is felnézni

Egyébiránt kellemes ünnepeket mindenkinek!

Legutóbb szerkesztve marhahús által.

Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
1 éve
Boldog Újévet!
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
1 éve
Buék buék
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
1 éve
Búék
Holnap CW este 7kor
"Amíg nem adod fel, addig nem vesztettél"

«1...213214215216217»